مسئولیت تخصصی، حرفه ای و اخلاقی در نرم افزار مدیربیمه

مدیریت مشتریان نرم افزار مدیر بیمهمهندسین و کارکنان گروه تولید کننده و پشتیبانی نرم افزار مدیریت مشتری مدیر بیمه، می پذیرند که مسئولیتهای شغلی آنها فراتر از مهارت های تکنیکی و تخصصی است و کارشان در یک چارچوب معتبرِ اجتماعی و فرهنگی انجام می شود. آنها مسئولانه و با توجه به اخلاق حرفه ای رفتار می کنند.

اهم مواردی که مهندسین و کارکنان مدیر بیمه خود را ملزم به رعایت آن می دانند عبارتند از :

محرمانگی اطلاعات: بدون توجه به این که آیا توافق هایی بر سر میزان محرمانگی اطلاعات شده است یا خیر، مهندسین و کارکنان مدیربیمه؛ به این مهم احترام می گذارند و کلیه ی داده ها و اطلاعات مورد استفاده یا تولید شده را محرمانه تلقی می نمایند.

صلاحیت: مهندسین و کارکنان مدیربیمه؛ نباید سطح صلاحیت خود را متفاوت از آنچه در واقعیت وجود دارد نشان دهند و نباید کارهایی را بپذیرند که در حد صلاحیت آنها نیست.

سوء استفاده از موقعیت و امکانات: مهندسین و کارکنان مدیربیمه؛ نباید با استفاده از تکنیکها و مهارتهای خود، از موقعیت ها و امکانات فراهم آمده مخصوصاً کامپیوترهای دیگران استفاده غیر حرفه ای نمایند.

شان و شخصیت کاری: تمام افرادی که به هر ترتیب در محیط کاری مشتری حضور خواهند یافت و یا کار خواهند کرد باید اصول و شرایط عمومی محیط کار و اختصاصا محیط کاری خریدار را رعایت نمایند.

سالها با نرم افزار مدیریت مشتریان بیمه


نوار عنوان مدیربیمه

2 دیدگاه در “مسئولیت تخصصی، حرفه ای و اخلاقی در نرم افزار مدیربیمه

 1. سلام.من صابر قربانی راد هستم.۲۸ مرداد ماهبراتون یک پیغام گذاشتم.حدود ۱۵میلیون از دستم رفت هنوز یه نرم افزار ساده حسابداری بیمه پیدا نشد.باز بهتر از همه نسخه شماست.ولی چرا امکان پرداخت قسطی ندارید؟ براحتی میشه کسی که به اینتر نت وصل بشه رو …در این صورت فکر کنم فروش بسیار بالا می ره.اول خودم.۰۹۱۱۳۴۲۰۲۱۰

  1. سلام جناب قربانی راد
   ما در طول این سالها انواع روشهایِ غیر نقدیِ مختلف را، برای خدمت بهتر به مشتریان مختلف انجام داده ایم
   متاسفانه تجربیات خوبی در این زمینه به دست نیاورده ایم
   چراکه بعد از فروش با انواع بهانه های مختلف مواجه شدیم.
   بهترین بهانه ای که برای ما آورده می شود این است که این نرم افزار آن کاری که بنا بود انجام بدهد را نمیدهد
   دقت کنید به همین دلیل دیگر امکان فروش قسطی نداریم تا هیچ کدام از طرفین از این بابت متضرر نشوند.
   به این صورت که شما تنها درصورتی با خرید مدیر بیمه روی کار خود سرمایه گذاری میکنید که از نرم افزار مدیربیمه صد در صد خاطر جمع باشید چرا که به هیچ عنوان پس از خرید هیچ بهانه ای پذیرفته نیست و هیچ مبلغی به شما برگردانده نمی شود؛
   و ما هم با ورود شما به سیستم خود برای ادامه کار نرم افزار مدیربیمه برنامه ریزی می کنیم.
   تصمیم شما برای ما بسیار مهم است.
   امیدوارم پوزش ما را از این بابت پذیرا باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.