مشخصات پنل ارسال پیامک نرم افزار مدیر بیمه

مشخصات پنل ارسال پیامک نرم افزار مدیر بیمه

 1. پنل ارسال پیامک نرم افزار مدیر بیمه رایگان است.
 2. در صورتیکه نرم افزار مدیر بیمه را خریداری کرده باشید، با ایجاد حساب ۵۰,۰۰۰ ریال اعتبار هدیه دریافت می کنید تا کیفیت سرویس پیامک مدیر بیمه را آزمایش کنید.
 3. هزینه هر پیامک استاندارد فارسی در حال حاضر ۱۴۰ ریال می باشد که توسط خود شما به صورت اینترنتی شارژ می شود و به شرکتهای ارسال پیامک مخابرات پرداخت می شود.
 4. ارسال پیامکها توسط خطوط اشتراکی انجام می شود ولی شما میتوانید با پرداخت حداقل ۳۰ هزار تومان یک خط مخصوص خود را تهیه کنید.
 5. خط اختصاصی شما می تواند شماره ثابت دفتر شما باشد.
 6. هر خط اختصاصی با توجه به طول شماره و یا سایر مزیتهایی که مخابرات قایل است قیمت گذاری می شود پس هر زمان تصمیم به خرید خط اختصاصی گرفتید، تماس بگیرد تا از قیمت دقیق و شماره های پیشنهادی ما مطلع شوید.
 7. حداقل میزان شارژ حساب تنها ده هزار تومان می باشد .
 8. در صورتیکه نرم افزار مدیر بیمه را تهیه نکرده باشید، با ایجاد حساب ۵,۰۰۰ ریال اعتبار هدیه دریافت می کنید تا کیفیت سرویس پیامک مدیر بیمه را آزمایش کنید.
 9. برای ساختن پنل نیاز به شماره موبایل و نام و نام خانوادگی و یا نام دفتر بیمه و کد نمایندگی شما می باشد.
 10. دارای منشی پیامکی جهت دریافت درخواست مشتری و ارسال پیام مناسب به مشتری
 11. امکان خرید خطوط اختصاصی از پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ و همچنین خطوط بین المللی برای ارسال و دریافت پیامک وجود دارد , در صورتی اختلال یک پیش شماره میتوانید از سرویس پیش شماره جایگزین استفاده نمایید.
 12. ساخت خبرنامه پیامکی
 13. برگشت هزینه پیامهای نرسیده

 

پنل ارسال پیامک نرم افزار مدیر بیمه

نمای کلی از پنل ارسال پیامک مدیر بیمه تحت وب

 

نوار عنوان مدیربیمه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.