کار بر روی شبکه بدون محدودیت تعداد کامپیوتر و کاربر

با خرید نرم افزار مدیر بیمه شما امکان استفاده از آنرا برای تعداد نامحدودی کامپیوتر و کاربر در شبکه دریافت میکنید.

بنابراین اگر امروز با یک کاربر و یک کامپیوتر شروع میکنید با خیال آسوده در آینده می توانید  به تعداد مورد نیاز کاربر یا کامپیوتر به شبکه خود اضافه کنید و بر روی همه کامپیوتر های خود از نرم افزار به سرعت و راحتی استفاده کنید.

کار در شبکه با مدیر بیمه بدون محدودیت

2 دیدگاه در “کار بر روی شبکه بدون محدودیت تعداد کامپیوتر و کاربر

 1. سلام
  برنامه خوبی دارید
  من در حال استفاده از نسخه دمو هستم یک سوال برام پیش آمده
  شما در اینجا نوشته اید: “به تعداد مورد نیاز کاربر یا کامپیوتر به شبکه خود اضافه کنید و بر روی همه کامپیوتر های خود از نرم افزار به سرعت و راحتی استفاده کنید”
  اینکه بتوانیم به تعداد نامحدودی کار کنیم خیلی خوب است ولی آیا برای این کار باید هزینه اضافی پرداخت کنیم با اینکه با خرید نرم افزار اجازه استفاده برای تعداد نامحدودی کامپیوتر و کاربر را داریم؟

  1. سلام
   نیاز به پرداخت هیچگونه وجه اضافی نمی باشد.
   شاید در ابتدای کار شما با یک سیستم شروع کنید و به تدریج به سیستمهای خود اضافه کنید تنها کافی است که تنظیمات شبکه را انجام دهید و از روی کامپیوتر جدید به نرم افزار وارد شوید.
   علاوه بر این امکان اینکه به صورت پرتابل هم از سیستم استفاده کنید موجود است به این شکل که به عنوان مثال مفداری از کار را در دفتر خود انجام بدهید و سپس به لپ تاپ منتقل کنید و روی لپ تاپ ادامه دهید سپس مجدد از لپ تاپ به سیستم اصلی خود اطلاعات را منتقل کنید و ادامه بدهید.
   ممنون از توجه شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.