صفحه اصلی

نسخه دموی برنامه را  دانلود کنید، دانلود نرم افزار مدیربیمه و قبل از خرید آن را با نیازهای خود و دیگر نرم افزارهای مشابه مقایسه کنید. خوشحال می شویم که سیستم ما را انتخاب کنید.

دانلود رایگان نرم افزار مدیر بیمه

نرم افزار مدیر بیمه

مدیریت امور دفاتر بیمه از جهت خدمت رسانی سریع و به موقع به مشتریان؛ با بالا بردن پرتفوی نمایندگی، کارگزاری و تیم فروش به عنوان اصلی ترین هدف یک مدیر در صنعت بیمه همیشه مد نظر مدیران و صاحبان نمایندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر بوده است. از طرفی با توجه به تغییرات سریع بازار فروش بیمه و رقابت شدید در فروش، مجریان صنعت بیمه در ایران را به این جهت سوق داده است تا به تدریج شیوه های نوین مدیریتی را به کار گیرند و به جای تمرکز بر مسائل مربوط به مدیریت دفاتر بیمه؛ بیشتر توان خود را بر روی مسئله فروش بیمه متمرکز نمایند و  می توان گفت که استفاده از سیستم های مدیریت مشتریان مناسب یکی از اهرمهای قدرتی است که مدیران بیمه را در این راه کمک می نماید

نوار عنوان مدیربیمه

مدیر بیمه یک نرم افزار CRM کاربردی در حوزه صنعت بیمه است که بر اساس تجارب بدست آمده در اداره و مدیریت نمایندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر و تیم های فروش بیمه طراحی شده است .این سیستم بر پایه اطلاعات و اسناد موجود در نمایندگی بیمه و کارگزاری بیمه من جمله فرمهای پیشنهاد، بیمه نامه ها، اسناد دریافت و پرداخت طراحی و ایجاد شده است به گونه ای که تنها با استفاده از این اجزاء قادر به ایجاد لیستها و گزارشهایی مطابق با نیازهای یک دفتر نمایندگی یا کارگزاری بیمه مثل مدیریت سررسید اقساط بیمه، پیگیری پرداختها ومعوقه های حق بیمه، مدیریت کارمزد دریافتی، مدیریت کارمزد بازاریابان و راهبری و کنترل دفتر نمایندگی و کارگزاری و بازاریابها و جهتمند کردن کار بازاریابها و مشتری مداری بیشتر هستید.

شاید در نهایت بتوان گفت آزاد شدن زمان شما و فرصت برای تعیین استراتژی تیم فروش؛ دفتر نمایندگی یا کارگزاری  خود و تمرکز بر روی فروش مهمترین خاصیت این سیستم می باشد.

نوار عنوان مدیربیمه مدیر بیمه طی سالها با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان همیشه در حال بروزرسانی و پیشرفت بوده است. اگر امروز در این نقطه هستیم از لطف شما عزیزانی است که در کنار ما و با ارایه انتقادات سازنده و پیشنهادات خوب خود، ما را همراهی کرده اید.

لطفاً بروزرسانی های مدیربیمه را پیگیری کنید.


چند تصویر از مدیر بیمه


مسئولیت تخصصی، حرفه ای و اخلاقی در نرم افزار مدیربیمه


32 دیدگاه در “صفحه اصلی

 1. سلام. نرم تخصصی بیمه در کشور کم است و چقدر خوب بود شرکتهایی مثل هلو. محک و.. به صورت تخصصی ارائه میدادند. پشتیبانی. ظاهر برنامه و خدمات ارائه شده در خرید نرم افزار خیلی مهمه

  1. سلام
   فرمایش شما متین
   خوشحال میشویم تا پیشنهادات و نیازهای همراهانی چون شما را انجام دهیم.
   ممنونیم از اینکه وقت میگذارید و نظرات خود را به اطلاع ما میرسانید.
   با تشکر
   طالبیان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.