صفحه اصلی

نسخه دموی برنامه را  دانلود کنید، دانلود نرم افزار مدیربیمه و قبل از خرید آن را با نیازهای خود و دیگر نرم افزارهای مشابه مقایسه کنید. خوشحال می شویم که سیستم ما را انتخاب کنید.

دانلود رایگان نرم افزار مدیر بیمه

نرم افزار مدیر بیمه

مدیریت امور دفاتر بیمه از جهت خدمت رسانی سریع و به موقع به مشتریان؛ با بالا بردن پرتفوی نمایندگی، کارگزاری و تیم فروش به عنوان اصلی ترین هدف یک مدیر در صنعت بیمه همیشه مد نظر مدیران و صاحبان نمایندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر بوده است. از طرفی با توجه به تغییرات سریع بازار فروش بیمه و رقابت شدید در فروش، مجریان صنعت بیمه در ایران را به این جهت سوق داده است تا به تدریج شیوه های نوین مدیریتی را به کار گیرند و به جای تمرکز بر مسائل مربوط به مدیریت دفاتر بیمه؛ بیشتر توان خود را بر روی مسئله فروش بیمه متمرکز نمایند و  می توان گفت که استفاده از سیستم های مدیریت مشتریان مناسب یکی از اهرمهای قدرتی است که مدیران بیمه را در این راه کمک می نماید

نوار عنوان مدیربیمه

مدیر بیمه یک نرم افزار CRM کاربردی در حوزه صنعت بیمه است که بر اساس تجارب بدست آمده در اداره و مدیریت نمایندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر و تیم های فروش بیمه طراحی شده است .این سیستم بر پایه اطلاعات و اسناد موجود در نمایندگی بیمه و کارگزاری بیمه من جمله فرمهای پیشنهاد، بیمه نامه ها، اسناد دریافت و پرداخت طراحی و ایجاد شده است به گونه ای که تنها با استفاده از این اجزاء قادر به ایجاد لیستها و گزارشهایی مطابق با نیازهای یک دفتر نمایندگی یا کارگزاری بیمه مثل مدیریت سررسید اقساط بیمه، پیگیری پرداختها ومعوقه های حق بیمه، مدیریت کارمزد دریافتی، مدیریت کارمزد بازاریابان و راهبری و کنترل دفتر نمایندگی و کارگزاری و بازاریابها و جهتمند کردن کار بازاریابها و مشتری مداری بیشتر هستید.

شاید در نهایت بتوان گفت آزاد شدن زمان شما و فرصت برای تعیین استراتژی تیم فروش؛ دفتر نمایندگی یا کارگزاری  خود و تمرکز بر روی فروش مهمترین خاصیت این سیستم می باشد.

نوار عنوان مدیربیمه مدیر بیمه طی سالها با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان همیشه در حال بروزرسانی و پیشرفت بوده است. اگر امروز در این نقطه هستیم از لطف شما عزیزانی است که در کنار ما و با ارایه انتقادات سازنده و پیشنهادات خوب خود، ما را همراهی کرده اید.

لطفاً بروزرسانی های مدیربیمه را پیگیری کنید.


چند تصویر از مدیر بیمه


مسئولیت تخصصی، حرفه ای و اخلاقی در نرم افزار مدیربیمه


32 دیدگاه در “صفحه اصلی

 1. سلام
  برنامه دمو را نصب کردم اما هنگام باز نمودن برنامه پیام خطا میدهد: و اگر باز شود باز هم این پیام نشان داده میشود و برنامه کارایی ندارد….
  provider can not be found. it may be properly installed
  چکار باید کنم؟؟؟؟

  1. سلام
   صبح شما بخیر
   درحال حاضر در نسخه دمو امکان تغییر کد و نام نمایندگی یا کارگزاری شما وجود ندارد.
   در نسخه اصلی برنامه نه تنها این امکان را دارید بلکه درصورتیکه به غیر از لوگوهای درون برنامه گروه یا شرکت شما دارای لوگو یا آرم مخصوص خود هستید می توانید از آن در برنامه استفاده کنید.

 2. سلام و عرض ادب
  اگر در مشهد کسی هست بیاد توضیح بده کامل مشخصات و مزیتهای نرم افزارو لطفا با ما تماس بگیرید. حدود ۴۰ کارشناس بیمه هستیم و دنبال یک نرم افزار کامل

  1. سلام
   ممنون از توجه شما دوست عزیز
   خوشحال میشیم که در خدمت شما باشیم
   متاسفانه در حال حاضر امکان اینکه حضوری خدمت شما برسیم رو نداریم

   عذرخواهی ما رو پذیرا باشید

  1. سلام
   خیر نیاز به ثبت مجدد اطلاعات نمی باشد؛ کل اطلاعاتی که در حالت دمو وارد می کنید در سیستم شما همیشه خواهد بود و با خرید مدیر بیمه می توانید به کار خود ادامه دهید و اطلاعات جدید را به سیستم اضافه کنید.
   دقت کنید تنها محدودیت دمو در تعداد ثبت بیمه نامه می باشد و در بقیه موارد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.
   ممنون از توجه شما

 3. با سلام در بروز رسانی جدید نحوه محاسبه کارمزد بازاریاب بهم خورد در صورتی که در بروز رسانی قبلی چنین مشکلی نبود لطفا اصلاح کنید

  1. سلام
   ممنون از توجه شما
   محاسبات رو چک کردیم به موردی برخورد نکردیم. اگر ممکن هست از محاسباتی که نرم افزار برای شما انجام داده یک عکس در تلگرام ارسال کنید به سرعت بررسی می شود.
   ممنون

  1. سلام
   در نسخه دمو امکان تغییر لوگو را دارید ولی امکان تغییر نام وجود ندارد.
   در نسخه اصلی علاوه بر تغییر لوگو و نام مطابق با نظر خود، امکانی بالاتر را هم در اختیار دارید تا علاوه بر آرمها و لوگوهای موجود در نرم افزار؛ در صورتیکه آرم یا لوگویی دارید که خودتان برای گروه یا شرکت خود طراحی کرده اید برای ما ارسال کنید تا آنرا برای شما در نرم افزار قرار دهیم.

   ممنون از توجه شما دوست عزیز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.