صفحه اصلی

نرم افزار CRM مدیر بیمه طی سالها با نظرات و پیشنهادات شما عزیزان همیشه در حال بروزرسانی و پیشرفت بوده است. اگر امروز در این نقطه هستیم از لطف شما عزیزانی است که در کنار ما و با ارایه پیشنهادات خوب خود، ما را همراهی کرده اید.

امیدواریم که این همکاری منجر به رضایت کلیه نمایندگی ها؛ کارگزاران؛ بازاریابان و مشتریان نرم افزار مدیربیمه شده باشد.

نسخه دموی برنامه کاملا منطبق با آخرین بروزرسانی ها و نسخه نهایی نرم افزار است که شما تهیه می کنید، به این صورت شما می توانید قبل از خرید آن را با نیازهای خود و دیگر نرم افزارها مقایسه کنید و بررسی های لازم را انجام بدهید؛  سپس با اطمینان خاطر به تصمیم گیری نهایی برسید.

لطفاً بروزرسانی های مدیربیمه را پیگیری کنید.

دانلود رایگان نرم افزار مدیر بیمه

نرم افزار مدیر بیمه

مديريت امور دفاتر بیمه از جهت خدمت رسانی سریع و به موقع به بیمه گذاران و بالا بردن پرتفوی نمايندگی و کارگزاری به عنوان اصلی ترين هدف يک مدیر در صنعت بیمه هميشه مد نظر مديران و صاحبان نمايندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر بوده است. از طرفی با توجه به تغييرات سريع بازار فروش بيمه و رقابت شديد در فروش، مجريان صنعت بيمه در ايران را به اين جهت سوق داده است تا به تدريج شيوه های نوين مديريتی را به کار گيرند و به جای تمرکز بر مسائل مربوط به مدیریت دفاتر بیمه؛ بيشتر توان خود را بر روی مسئله فروش بيمه متمرکز نمایند و  می توان گفت که استفاده از سيستم های مدیریت اطلاعات مناسب يکی از اهرمهای قدرتی است که مدیران بیمه را در این راه کمک می نماید.

نوار عنوان مدیربیمه

مدير بيمه یک نرم افزار CRM کاربردی در حوزه صنعت بیمه است که بر اساس تجارب بدست آمده در اداره و مدیریت نمايندگی ها، کارگزاری ها و دفاتر و تیم های فروش بیمه طراحی شده است .اين سيستم بر پايه اطلاعات و اسناد موجود در نمايندگی بیمه و کارگزاری بیمه من جمله فرمهای پيشنهادها، بيمه نامه ها، اسناد دريافت و پرداخت طراحی و ايجاد شده است به گونه ای که تنها با استفاده از اين اجزاء قادر به ايجاد ليستها و گزارشهايی مطابق با نيازهای يک دفتر نمايندگی یا کارگزاری بیمه مثل مديريت سررسيد اقساط بیمه، پيگيری پرداختها ومعوقه های حق بيمه، مديريت کارمزد دريافتی، مديريت کارمزد بازاريابان و راهبری و کنترل دفتر نمايندگی و کارگزاری و بازاريابها و جهتمند کردن کار بازاريابها و شايد در نهايت بتوان گفت تعيين استراتژی دفتر نمايندگی بیمه یا کارگزاری بیمه و تمرکز بر روی فروش مهمترين خاصيت اين سيستم می باشد.

نوار عنوان مدیربیمه

لطفاً بروزرسانی های مدیربیمه را پیگیری کنید؛ همیشه در کنار شما هستیم.


چند تصویر از مدیر بیمه


مسئولیت تخصصی، حرفه ای و اخلاقی در نرم افزار مدیربیمه

22 دیدگاه در “صفحه اصلی

 1. سلام من سالها در کار بیمه هستم و نرم افزار های زیادی را تست کردم این نرم افزار بسیار کاربردی و واقعی است به دور از هرگونه تبلیغات اضافی . راحت و سر راست .واقعا ممنون هستم

  1. سلام
   در حال حاضر قیمت نرم افزار برای نسخه نمایندگی ۲۸۰ تومان و برای نسخه کارگزاری ۳۸۰ تومان می باشد.
   این برنامه به شکلی تهیه شده است تا تمام شرکتهای بیمه به راحتی امکان بهره برداری از سیستم را داشته باشند؛ برای تست نرم افزار لطفا دموی برنامه را از قسمت دانلود مدیر بیمه دریافت کنید. برای شخصی سازی و استفاده از آرم بیمه نوین در برنامه می توانید از منوی تنظیمات / تنظیم آرم نمایندگی اقدام کنید تا در برنامه تمام فرمها و پرینتها جهت چاپ از لوگوی بیمه نوین استفاده شود.
   همچنین امکان ثبت و استفاده از لوگو یا آرم شخص شما یا گروه شما؛ به عنوان نماینده یا کارگزار بیمه در نرم افزار مدیر بیمه قرار داده شد.فقط کافی است لوگو یا آرم مخصوص خود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید تا نرم افزار مخصوص نمایش آرم و لوگوی شما برای شما تهیه شود.

   در حال حاضر کانال تلگرامی را راه اندازی نکردیم ولی جهت ارتباط با شما در تلگرام با شماره ۰۹۱۵۵۱۱۶۵۰۷ در خدمت هستیم.
   ممنون از توجه شما دوست عزیز

 2. با سلام و خسته نباشید بنده چند ماه است که از نرم افزار خوبه شما استفاده می کنم خواهشی داشته ام لطفا در بروز رسانی این ماه در بخش الحاقیه این موارد اضافه گردد واقعا به کمک شما نیازمند هستم پیشاپیش از زحمات شما تشکر دارم.
  افزایش/ کاهش مبلغ حق بیمه از …………………….. ریال به …………………………….. ریال.
  افزایش/کاهش مبلغ سپرده از …………………….. ریال به …………………………….. ریال.
  افزایش/ کاهش مدت بیمه نامه از ……………. سال به ……………. سال.
  افزایش/کاهش ضریب سرمایه بیمه عمر از …………… برابر حق بیمه به ……… برابر حق بیمه.
  افزایش/کاهش درصد نرخ حق بیمه از ………….% به %……………. )
  افزایش/کاهش درصد نرخ سرمایه بیمه عمر از …………% به ………..% )
  لطفا موارد بالا را در بخش الحاقیه لحاظ کنید به کمک شما نیازمند هستم

  1. سلام جناب ماکیانی
   تشکر از لطف شما
   مواردی که فرمودید در لیست بروزرسانی های برنامه مدیر بیمه قرار گرفت
   با توجه به اینکه بروزرسانی های فراوانی در پیشرو داریم و در حال انجام موارد به ترتیب اولویتها هستیم به مجرد انجام این مورد در همین جا به اطلاع شما میرسانیم.
   ممنون از توجه شما

 3. با سلام و خسته نباشید لطفا امکان تفکیک بیمه شده و بیمه گذار در بیمه نامه عمر را به نرم افزار بی افزائید.
  باتشکر

  1. سلام
   ممنون از توجه شما و وقتی که بابت ارایه پیشنهادات میگذارید
   موردی که فرمودید حتما در بروزرسانی های آتی برنامه مدیربیمه خواهد بود و به مجرد انجام در سایت و در بخش بروزرسانی خبررسانی می شود.
   با تشکر از توجه و پیگیری شما دوست عزیز

  1. سلام دوست عزیز
   لوگوی شرکت بیمه دی تغییر داده شد
   از اینکه ما را در بهبود عملکرد نرم افزار مدیر بیمه یاری می کنید بسیار ممنون هستیم.

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از راهنمایی شما بزرگوار
   در بروزرسانی که امروز انجام خواهیم داد این مورد رو انجام میدهیم
   باز هم ممنون از توجه شما

  1. سلام
   ما یکی از تولید کنندگان نرم افزار مدیریت مشتری در حوزه بیمه هستیم و سایر شرکتها و تولیدکننده ها هم در کنار ما در این زمینه فعال هستند.
   پیشنهاد میکنیم که از نرم افزار ما استفاده کنید و بعد از بررسی و مقایسه با سایر نرم افزار ها، بهترین رو شما انتخاب کنید.
   ممنون از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.